Які фасувальні поліетиленові пакети дозволені законом?

Замовляйте пакети нашого виробництва, які відповідають вимогам законодавства.
13.01.2022
Які фасувальні поліетиленові пакети дозволені законом?

Фасувальні поліетиленові пакети надійно завоювали ринок пакувальної продукції, оскільки вони зручні, практичні та бюджетні.

На які пакети не розповсюджується обмеження?

📢💬 "На надтонкі пластикові пакети шириною до 225 мм (без бокових складок), глибиною до 345 мм (з урахуванням бокових складок), довжиною до 450 мм (з урахуванням ручок), що призначені для пакування та/або транспортування свіжої риби, м’яса та продуктів із них, сипучих продуктів, льоду та розповсюджуються в об’єктах роздрібної торгівлі як первинна упаковка. Закон дійсний до 1 січня 2023 року."

Це означає, що ці пакети можна без жодних обмежень розповсюджувати на платних умовах. Ви можете їх використовувати при поході в магазин та без проблем використовувати для власних потреб.

Поліетиленова продукція даної категорії застосовується в різних сферах торгівлі.  Фасувальні пакети теж досить поширені й часто використовуються у пакуванні різних сипучих товарів. При цьому вони виконують дуже широкий спектр завдань: допомагають зберегти свіжість та забезпечують гігієнічність продуктів, дозволяють відокремити товари різних груп один від одного.

Основні характеристики:

•    високий ступінь захисту вмісту від негативних зовнішніх факторів (бруду, вологи, сторонніх запахів);

•    гігієнічність (можна купити фасувальні пакети «для харчових продуктів», не боячись, що полімер вступить в хімічну реакцію з їжею, адже при звичайних умовах він абсолютно пасивний);

•    прозора текстура, яка візуалізує вміст;

Замовляйте пакети нашого виробництва, які відповідають вимогам законодавства.

Logogroup - оптимальне рішення у виробництві упаковки.

Щоб замовити телефонуйте за номером, який вказаний на сайті.

Пакети мають шанс стати вторсировиною ТІЛЬКИ якщо будуть ретельно відсортовані. Переходьте на екосторону та сортуйте сміття!