Галузеві рішення

Упаковка під цукор від виробника Logogroup

Виготовляємо якісну гнучку упаковку для бакалії
29.04.2022
Упаковка під цукор від виробника Logogroup

Сипучі продукти (цукор, сіль, мука, крупи, крохмаль і т.д.) фасуються в пакети для упаковування, які забезпечують необхідні умови зберігання. Компанія Logogroup пропонує якісну гнучку упаковку для бакалії (солі, чаю, макаронів, круп, спецій та ін.).

Гнучка упаковка для товарів даної групи повинна відповідати певним встановленим нормам та характеристикам:

  • Герметичність. Упаковка нашого виробництва є вологонепроникною та абсолютно герметичною, що гарантуватиме довготривале зберігання запакованої продукції.
  • Міцність. Високоякісний матеріал, що ми використовуємо для виготовлення пакетів та упаковки, захищає від проколів, розривів і подряпин.
  • Практичність. Упаковка для бакалії від компанії Logogroup є досить зручною як на етапі фасування, так і для кінцевого споживача при відкриванні та зберіганні продукції.
  • Привабливий зовнішній вигляд. Блискучий глянець або глибокий матовий колір, бездоганний якісний друк та стильний дизайн збільшать продажі та привернуть увагу нових потенційних споживачів.
  • Низька ціна від виробника. Повністю вся продукція, що є в нашому асортименті, не містить посередницьких націнок, тому є надзвичайно привабливою за ціною.

Пакування для цукру ми можемо виготовити в різному об'ємі – на 0,5 кг, 1 кг і більше.

При виготовленні упаковки враховуємо усі побажання та нюанси для того, щоб в кінцевому випадку Ви отримали якісну та практичну гнучку упаковку.

Приймаємо замовлення лише на гуртові партії. Доставляємо з огляду на ситуацію у кожному населеному пункті.

Для більш детальної інформації телефонуйте за номером, який вказаний на сайті.