Галузеві рішення

Упаковка для снекової продукції

Гнучка упаковка з логотипом на замовлення.
16.06.2020
Упаковка для снекової продукції

Снекова продукція вже давно набрала популярність, так як це чудовий варіант швидкого та смачного перекусу. Це різноманітні горішки, насіння, цукати, чіпси. Тому, упаковка для снеків повинна бути як стильною, так і практичною.

Гнучка упаковка для снеків від Logogroup захищає продукцію від передчасного псування, однозначно привертає увагу покупців та є практичною як в плані фасування на виробництві, так і для кінцевого споживача. Гнучка упаковка нашого виробництва характеризується відмінними бар’єрними властивостями, та високою стійкістю до механічних пошкоджень. Також варто відмітити економічність даного варіанту упаковки, порівняно з альтернативами.

Наша компанія на ринку пакетів з логотипом та упаковки вже досить давно і ми знаємо всі тенденції в світі упаковки та нюанси її створення. Ми готові взяти на себе відповідальність і виготовити яскраву, стильну та круту упаковку для Вашого бізнесу.

Вартість такої упаковки розраховується індивідуально, в залежності від розмірів, кольорів, тиражу та наявності додаткових функцій.