Галузеві рішення

Упаковка для кави з логотипом

Гнучка упаковка з логотипом на замовлення.
12.06.2020
Упаковка для кави з логотипом

Гнучка упаковка для кави може бути виконана з дегазаційним клапаном, який стабілізує надлишковий тиск в упаковці і герметично оберігає її вміст від впливу атмосферного кисню, пилу і можливих забруднень. Вакуумна упаковка з дегазаційним клапаном дозволить розфасовувати каву відразу після термообробки і помолу з метою збереження свіжості і якості Вашого продукту.

Вам не доведеться чекати, поки кава перестане виділяти газ після прожарювання, упаковка для кави з дегазаційним клапаном дозволить споживачеві отримати високоякісний продукт в кращому вигляді.

Крім виконання головного завдання - тривалого і якісного зберігання продукції, упаковка для кави повинна привертати увагу потенційних покупців, мати естетичний вигляд та розповідати про продукцію.

Компанія Logogroup допоможе розробити унікальний дизайн упаковки, який буде виділяти Вашу продукцію серед конкурентів. Ми створимо таку упаковку, яка дозволить Вам йти в ногу з часом, піклуючись про споживачів, які отримають продукцію вищої якості і зможуть гідно оцінити як естетичний вигляд, так і високу якість Вашого товару.