Товщина пакета з логотипом

Як обрати товщину поліетиленового пакета?
11.03.2020
Товщина пакета з логотипом

Всі пакети з логотипом чимось відрізняються. Це можуть бути кольори, форма, розміри чи товщина. Якраз остання характеристика не менш важлива за інші, так як напряму пов'язана з вантажопідйомністю пакета. Тобто здатність, наприклад, пакета "майка" витримувати навантаження залежатиме від його товщини.

Товщина поліетиленових пакетів так само, як і іншої гнучкої упаковки, виміряється у мікронах (мкм). Проте часто, роблячи замовлення, клієнт не знає, яка саме товщина пакета йому потрібна. В цьому випадку на допомогу прийдуть менеджери компанії Logogroup, які в момент вирахують всі необхідні характеристики.

До прикладу, якщо замовити пакети «банан» товщиною 20 мкм, не можна надіятись, що він витримає важку техніку чи будь-які інші важкі товари. А якщо вага товару в Вашому магазині не перевищує 3 кг, то немає сенсу переплачувати за надмірно міцні пакети. Тому перед тим, як купити пакети оптом, звертайте увагу на такі деталі та радьтеся з фахівцями.

5-10 мкм – пакети для фасування фруктів, овочів, бакалії та галантереї, переважно товари до 1-2 кг. В основному пакети такої товщини йдуть без ручок або це фасувальні пакети «майка».
10-16 мкм – пакети також для неважких товарів до 1-4 кг і невеликих розмірів.
18-20 мкм – дуже популярна товщина пакетів, витримують 4-5 кг.
20-30 мкм – пакети оптимальної товщини для магазинів одягу, взуття та ін., що витримують вагу 5-10 кг. Але важливо, щоб ті речі, що переносяться, не були гострими.
35-50 мкм – дуже міцні пакети, що часто використовується для важких деталей чи промислових товарів. Важливо знати, що міцність пакета залежить не тільки від товщини, але також і від типу плівки.

При виробництві пакетів з поліетилену високого тиску, в кінцевому випадку отримують:
- глянцеві;
- еластичні;
- плотніші пакети.

При виготовленні пакетів з поліетилену низького тиску, отримують:
- міцні;
- "шершаві";
- жорсткі;
- дешевші пакети.