"Recycling bag" - пакети виготовлені з переробленого поліетилену.

Ми, компанія "Логогруп", за свідоме сортування та переробку поліетилену, а не відмову від нього. Тому, пропонуємо пакети "recycling bag" з вашим логотипом, які виготовлені з переробленого поліетилену.
08.12.2021
"Recycling bag" - пакети виготовлені з переробленого поліетилену.

Безліч екологічних активістів закликають заборонити пластик. Однак, властивості, які роблять пластик таким небезпечним – його довговічність та тривалий термін служби – також є його великою перевагою. Матеріал, що не псується протягом трьохсот років і має здатність перероблятись, є цінним. Ми можемо використовувати його нескінченно не долучаючи нові ресурси. Тому, розв'язання проблеми полягає не в тому, щоб заборонити пластик, а в тому, щоб забезпечити його відповідальне використання та правильну переробку.

З кожним роком кількість підприємств, що переробляють пластик, зростає у всьому світі та в Україні, зокрема. Організовуються пункти прийому сміття та закуповується сучасне обладнання для переробки.

Етапи процесу отримання вторинної сировини:⠀

1. Збирання використаного поліетилену.

Куди здати пластик, щоб він був відсортований?⠀
✅віднести в пункти прийому сортування сміття;
✅викинути в спеціальний контейнер для розділення сміття з позначкою "пластик".

2. Сортувальна лінія. Сировину ділять на відповідні категорії (використовується як автоматизація, і ручну працю);

3.Переробляння.

Перший етап обробки матеріалу перед попаданням у подрібнювач. Для цього використовуються промивні машини; подрібнення пластику в дробарках; сушіння в центрифузі; термічна обробка;

4. Отримання сировини (гранул) для повторного використання.⠀

♻️ Ми, компанія "Логогруп", за свідоме сортування та переробку поліетилену, а не відмову від нього. Тому, пропонуємо пакети "recycling bag" з вашим логотипом, які виготовлені з переробленого поліетилену.

Таке пакування eco-friendly, відповідає вимогам нового закону і після експлуатації, пакети знову можна здавати на переробку.

На кожному пакеті ми наносимо спеціальне маркування. Тому окрім реклами ви також покажете свою екосвідомість та здобудете лояльність клієнтів до вашого бренду.

Щоб замовити пакети телефонуйте за номером, який вказаний на сайті або скористайтесь формою зворотного дзвінка.

В пошуках пункту прийому сміття? Скористайтесь картою України, де позначені всі пункти.

https://recyclemap.org/