Галузеві рішення

Поліетиленові чохли для одягу

Захисні пакети для одягу.
13.07.2020
Поліетиленові чохли для одягу

Поліетиленові чохли для одягу призначені для зберігання, складування та транспортування одягу. Чохли захищають одяг від молі, потрапляння на нього бруду, вологи, пилу, ворсу та інших пошкоджень.

Використання чохлів для одягу нашого виробництва - найкращий засіб для збереження та подовження терміну придатності будь-якого гардеробу. Універсальні чохли для одягу допоможуть запобігти забруднень та передчасного зносу речей. Адже поліетилен, з якого Logogroup виготовляє чохли - досить міцний, тому їх можна використовувати безліч разів. І, що не менш важливо, вони досить практичні у використанні.
На поліетиленових пакетах для одягу також можна надрукувати логотип, що сприятиме впізнаваності бренду.

Ми реалізовуємо свій товар тільки оптовими партіями, тому найчастіше нашими клієнтами на поліетиленові чохли під одяг є: виробники та імпортери одягу, власники швейного цеху, магазини, хімчистки, гастролюючі колективи з великою кількістю сценічних костюмів та ін. Обійтись без такого помічника важко і практично неможливо, адже одяг – річ делікатна, і завжди має виглядати ідеально. Наші чохли чудово справляються з цим завданням. Пропонуємо купити поліетиленові пакети для одягу оптом, так як це в рази вигідніше. Товар не містить посередницьких націнок, а низька вартість робить його легкодоступним.