Подорож клієнта компанії Logogroup

6 простих кроків до підвищення продажів!
13.01.2021
Подорож клієнта компанії Logogroup

Так як компанія Logogroup спеціалізується на оптовому виробництві і реалізації пакетів з логотипом та гнучкої упаковки, ми намагаємося максимально догодити нашим клієнтам. Адже задоволений клієнт залишиться для подальшої співпраці, а ми завжди орієнтуємось на довгострокову перспективу.

Обсяги товарів, якими ми оперуємо, занадто великі, а відносини з підприємцями і компаніями, які кожен день до нас звертаються з проханням виготовити пакети або упаковку, занадто цінні для нашої команди, щоб пускати все на самоплив. Тому кожен етап, який проходить наш покупець від виникнення потреби до отримання свого замовлення максимально спрощений і клієнтоорієнтований. За 12 років роботи на ринку пакування, ми довели цей процес до ідеально налагодженого механізму, який безперервно та ефективно функціонує для задоволення обох сторін.

У цій статті ми хотіли розповісти Вам про 6 основних кроків, які проходить клієнт компанії Logogroup на шляху до отримання стильного і якісного брендованого пакування.

1. Звернення до компанії Logogroup.
Починаючи від виникнення потреби, побаченої ненароком реклами, кліка в пошуковому рядку або рекомендації знайомого. Неважливо як Ви про нас дізнаєтеся, головне, що Ви до нас звернулися і ми неймовірно раді тому, що Ви це зробили. А ми, в свою чергу, готові до співпраці і зробимо все, щоб клієнт заалишився нашим партнером.

2. Консультація та прорахунок.
Після звернення в компанію Logogroup, нехай це буде електронний лист, телефонний дзвінок або відповідь на запрошення в чат-боті, Ви отримуєте професійну, а головне, оперативну консультацію по товару, який Вас зацікавив. Після цього, наш менеджер розрахує вартість і мінімальне замовлення товару, так як ціна залежить від розмірів, товщини, складності друку, кількості кольорів і наявності додаткових функцій.

3. Узгодження, передоплата. 
Після надання менеджером цінової пропозиції і розрахунку мінімального тиражу для замовлення, узгоджуються інші питання стосовно замовлення. Здійснюється обов'язкова неповна передоплата, після чого замовлення відправляється безпосередньо на виробництво.

4. Виробництво. 
Допомога в розробці дизайну макета або його реалізація, запуск товарів на виробничу лінію і подальший друк. Термін виготовлення товарів 2-3 тижні, залежно від складності дизайну та завантаженості виробництва. Тиражна похибка становить ± 15%, що пояснюється технологічною особливістю обладнання, так як фізично неможливо вирахувати абсолютно точну кількість при високій швидкості друку.

5. Доставка.
Уже готовий товар проходить внутрішню перевірку якості і в необхідній кількості в зазначений строк відправляється замовнику.

6. Отримання. 
Замовник отримує товар і доплачує решту суми. Після отримання товару, ми завжди раді зворотньому зв'язку і готові до Ваших пропозицій щодо покращення нашої роботи адже «немає невирішуваних проблем». Компанія Logogroup згодна з цим виразом і завжди готова Вас вислухати та піти на зустріч. Вище постаралися якомога більш докладно описати шлях клієнта, який до нас звертається. Ми знаємо про упаковку абсолютно все і готові в будь-який момент прийти Вам на допомогу.

Стильні пакети з логотипом, упаковка для кави, бакалії або навіть наповнювача для домашніх улюбленців. Асортимент досить широкий, щоб задовольнити практично будь-які потреби. Ці 6 простих кроків здатні змінити Ваші продажі, підвищити впізнаваність і стабілізувати імідж. Пакети та упаковка з логотипом - це цілодобова реклама, яка працює завжди і всюди, охоплюючи неймовірно величезну кількість потенційних клієнтів за мінімальною ціною.

Для консультації і прорахунку вартості звертайтеся по телефону: (067) 754-90-64, ми завжди раді Вашим дзвінкам.