Галузеві рішення

Плівка для теплиць та парників

Відмінний захист урожаю.
16.07.2020
Плівка для теплиць та парників

Плівка для теплиць та парників нашого виробництва має чудове співвідношення ціна/якість. А супер міцний матеріал плівки економить Ваші кошти, так як купувати не зовсім якісну плівку щороку не зовсім вигідно. Плівка для парників та теплиць, яку ми виготовляємо, може служити 3-5 сезонів.

Тільки за допомогою парникової плівки можна досягти ідеального мікроклімату для тих чи інших культур. Теплична плівка відповідає найвищим стандартам якості та володіє відмінними експлуатаційними характеристиками. Вона забезпечить оптимальний захист врожаю, захистить його від поганих погодних умов та зменшить пагубний вплив УФ-променів. Плівка добре пропускає та розсіює світло, забезпечуючи потрібну яскравість всередині теплиці чи парника. Завдяки цьому рослини не згорять на сонці, а в холодну погоду плівка захистить урожай від замерзання.

Реалізуємо весь товар, що представлений в асортименті тільки оптом. Це надзвичайно вигідно, так як купити плівку оптом від виробника, означає, в рази заощадити. Плівка для парників, так як і інша наша продукція (пакети з логотипом і гнучка упаковка) не містить посередницьких націнок, тому Вам не доведеться переплачувати.