Галузеві рішення

Пакети для шин від виробника

Для чого потрібні пакети для шин? Переваги покупки.
11.06.2020
Пакети для шин від виробника

Поліетиленові мішки мають багато сфер застосування та найчастіше їх використовують в якості пакетів для шин. Зазвичай покупцями такої продукції є шиномонтажі, автосервіси, майстерні та магазини, що спеціалізуються на продажі покришок. Здавалося б, навіщо витрачати кошти на пакети для шин, проте це все питання професіоналізму та відповідальності. А досвідчені водії погодяться, що пакети для шин – незамінна річ.

Спеціальні поліетиленові мішки для покришок виготовлені з міцного матеріалу, що є дуже стійким до розтягувань і механічних пошкоджень. При виготовленні пакетів враховуються розміри шин, а готова продукція відповідає усім технічним нормам, встановлених законодавством. Компанія Logogroup також надає послугу виробництва пакетів з логотипом, що стане вигідною та ефективною рекламою для власників бізнесу.

Чудовий варіант для власників шиномонтажів, СТО, спеціалізованих магазинів та ін. 

Кожен водій авто чи продавець спеціалізованих товарів рано, чи пізно стикається з потребою в пакетах для шин для їх транспортування чи зберігання. Таке рішення також захистить шини від: 
- завчасного старіння; 
- вологості; 
- забруднення; 
- конденсату; 
- збереже зовнішній вигляд покришок.

Компанія Logogroup займається виробництвом пакетів для шин та іншої поліетиленової і поліпропіленової продукції і їх реалізацією гуртом. Ціна значною мірою залежить і від тиражу, тому купувати великими партіями, означає, зекономити свої заощадження.