Галузеві рішення

Пакети для пелет та брикетів

Упаковка для пелет в Україні.
14.07.2020
Пакети для пелет та брикетів

На сьогоднішній день паливні брикети та пелети користуються неабиякою популярністю в різних сферах діяльності: для бань, в котельнях, для опалення приміських будинків та котеджів.
Кожна компанія зацікавлена в тому аби її товар був найкращим. Специфіка такого товару як паливні пелети не допускає його зберігання насипом, так як при потраплянні вологи на поверхню, гранули сиріють та розчиняються і, як наслідок – брак партії. Для уникнення такої ситуації важливо не допускати появу конденсату на продукції. Тому всі виробники рекомендують зберігати гранули в полімерних мішках при температурі від +21°С.

Компанія Logogroup виготовляє пакети для брикет та пелет не тільки для ринку України, але і для Європи. Нам довіряють виробники по всьому світу, так як вся продукція нашого виробництва повністю відповідає усім встановленим нормам та гарантує правильне і безпечне зберігання Вашої продукції.
Також пропонуємо функцію друк на пакетах для популяризації та посилення впізнаваності бренду серед потенційних клієнтів.

Виготовляємо також термозбіжну плівку, яка служить чудовим варіантом для упакування брикет.