Де можна купити пакети в Україні?

Надійний український виробник пакетів з логотипом та гнучкої упаковки.
02.02.2021
Де можна купити пакети в Україні?

Поліетиленові пакети- надзвичайно вигідний інструмент просування бренду, магазину чи компанії. Маркетологи рекомендують використовувати даний метод розповсюдження інформації, так як він є дуже вигідним з точки зору співвідношення: ціна/функціональність. Пластикові пакети з логотипом це 2 в 1 - практична упаковка та цілодобова реклама.

Просування бренду та продукції - необхідний процес для будь-якої компанії чи магазину. Таким чином залучають нових покупців, підвищують продажі та інформують про бренд та його цінності. При мінімальних витратах на друк на пакетах, Ви отримуєте практично безкоштовну масову рекламу, яка безперервно популяризуватиме Ваш бренд, компанію чи товар. Як результат, про Ваш магазин (компанію) дізнається величезна кількість потенційних клієнтів.

Компанія Logogroup спеціалізується на виготовленні пакетів і гнучкої упаковки вже більше 12-ти років та з впевненістю заявляємо, що за цей час підприємству вдалося досягнути високої якості товарів та обслуговування, при цьому встановлюючи мінімальні ціни на свої товари. Проте ми погоджуємось, що завжди є куди рости, тож щороку вдосконалюємось, шукаємо шляхи покращення та пришвидшення операційних процесів, випробовуємо нові технології і часто пропонуємо нашим клієнтам новинки. Ми також одні з перших українських виробників, хто почав виготовляти еко пакети, що розкладаються через три роки та біокомпостні пакети з крохмалю, що розкладаються через декілька місяців.

В пріоритеті компанії – довгострокові партнерські стосунки з клієнтами. Працюємо на найвищому рівні та кожне замовлення виконуємо з максимальною відповідальністю, в незалежності від об'ємів чи популярності замовника. Ми цінуємо абсолютно кожного клієнта і завжди йдемо назустріч, намагаючись надати вичерпну консультацію та зробити все можливе, щоб замовник залишився задоволеним!
Компанія Logogroup пропонує повний цикл послуг: від розробки дизайну до доставки замовлення клієнту. З індивідуальним логотипом або вже готова серійна продукція прямо зі складу компанії – все на Ваш смак і вибір. Якщо ще не зовсім визначились чи маєте сумніви, то наші консультанти з усім допоможуть!

Великим бонусом є те, що Logogroup надсилає безкоштовні зразки товарів та пропонує дуже низьку ціну від виробника. Чекаємо Ваших дзвінків!